Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /users/zalohovane/3428/tancitmuzekazdy.cz/subdomeny/www/index.php:1) in /users/zalohovane/3428/tancitmuzekazdy.cz/subdomeny/www/index.php on line 52

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /users/zalohovane/3428/tancitmuzekazdy.cz/subdomeny/www/index.php:1) in /users/zalohovane/3428/tancitmuzekazdy.cz/subdomeny/www/index.php on line 52
 Workshop Just my time! 17.3. |

Workshop Just my time! 17.3.

Sekce

Galerie

/gallery/IMG_3005.jpg

Sobotní dopoledne jen pro sebe:

Fitjazz a Latino Dance

s Helenou Peer

PŘESUNUTO! 17. března: 10 - 12 hodin

pro začátečníky i mírně pokročilé

Taneční workshop nejen pro ženy s Helenou Peer:

10 - 10:55

Fitjazz - unikátní tanečně-pohybový systém je jako jediný založen na důsledné aplikaci tříbodového postavení chodidla, čímž efektivně aktivuje a posiluje hluboký stabilizační systém těla, formuje postavu a zlepšuje koordinaci a stabilitu.

1105 - 12:00

Latino Dance - lekce pro ženy všeho věku, různých tanečních úrovní i zkušeností. Po krátkém zahřátí následují jednoduché variace a choreografie v rytmech latinskoamerických tanců (Salsa, Bachata, Cha Cha apod.). Přijďte objevit svou krásu i sex appeal.Po krátkém zahřátí následují jednoduché variace a choreografie v různých stylech (latina, swing, jazz, balet, disko, muzikal dance a pod.). Přijďte objevit svou krásu i sex appeal.

 

Cena:

300,- Kč (celý workshop)
180,- Kč ( jedna lekce)

Platba pouze hotově. (Nelze použít multisport kartu)Nutná rezervace: https://tanecni-studio-tmk.reservio.com/

Potvrzením rezervace a účastí na semináři dáváte zároveň souhlas s využitím fotodokumentace  a videozáznamů pro účely Tanečního studia Heleny Peerové "Tančit může každý!".

 

PŘESUNUTO! 17. března


Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Hledat

REZERVACE

ODKAZY

Náhodný obrázek