Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /users/zalohovane/3428/tancitmuzekazdy.cz/subdomeny/www/index.php:1) in /users/zalohovane/3428/tancitmuzekazdy.cz/subdomeny/www/index.php on line 52

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /users/zalohovane/3428/tancitmuzekazdy.cz/subdomeny/www/index.php:1) in /users/zalohovane/3428/tancitmuzekazdy.cz/subdomeny/www/index.php on line 52
 ZÁPIS, ROZVRH |

ZÁPIS, ROZVRH

Sekce

Galerie

/gallery/Zapis 17_18.jpg

.

Jak se zapsat do našich kurzů:

1) Vyberte si v rozvrhu lekci odpovídající věkové kategorii Vašeho dítěte.

2) Vyplňte online přihlášku - PŘIHLÁŠKA ZDE

3) Vyčkejte na informace k platbě (obvykle odpovíme do 24 hodin)

4) Pošlete platbu. Po přijetí platby je místo již definitivně Vaše. Místo v kurzu bude potvrzeno sms zprávou.

5) Přijďte na první lekci v týdnu od 11. 9. 2017


Co tančíme?

Rodiče + děti:
Rytmika, cvičení, hry, písničky a říkadla pro předškolkové děti.

Světlušky:

Hudebně-pohybová výchova s důrazem na správné držení těla, procvičení a ovládnutí všech svalových skupin, rozvoj koordinace, obratnosti, síly, flexibility, hudebního a estetického cítění. Je přípravou nejen pro scénický tanec, taneční sport či gymnastiku, ale i hudební průpravou pro hru na hudební nástroj či zpěv.

TaMuKa:
TaMuKa = TAnčit MUže KAždý
Tasneční skupiny zaměřené na scénický tanec (nebo také jevištní, výrazový, umělecký tanec), který vychovává tanečníky k estetickému a kultivovanému pohybovému projevu, hudebnímu i prostorovému cítění, schopnosti sebepoznání a sebevyjádření pohybem. K tomu využívá divadelní taneční techniky jako je balet, moderní i lidový tanec, taneční gymnastika, jazz, improvizace apod. V našem studiu se zaměřujeme na všestranný taneční rozvoj dětí s důrazem na radost z tance a společného tvoření.

Balet:
Trénink zaměřený na klasický balet, vhodný pro úplné začátečníky i děti navštěvující některý z našich kurzů.

MTV Dance:
Dynamický tanec inspirovaný hudebními videoklipy a současnou pop music. Využívá prvky Modern Dance, Street Dance, Disco Dance i Contemorary. Lekce je výrazně taneční, zaměřená na choreografie a variace.

 


Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Hledat

REZERVACE

ODKAZY

Náhodný obrázek

rekonstrukce